Niesamowite odkrycia w Egipcie, które przerażają naukowców

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Prawie żadna inna epoka nie urzeka nas tak bardzo jak epoka starożytnych Egipcjan. Zadziwiają nas ogromne piramidy, wspaniałe świątynie i mistyczne grobowce. Chociaż wiele wzniesionych wtedy budynków zdołało wytrzymać niszczenie czasu, wciąż jesteśmy dalecy od ujawnienia wszystkich tajemnic starożytnego Egiptu. Nowe artefakty wciąż są odkrywane, pokazując nam, jak naprawdę wyglądało życie tysiące lat temu. Każde znalezisko archeologiczne jest jak mały kawałek układanki, który pomaga nam zbliżyć się do rozszyfrowania całego obrazu historycznego. Jednak nie każde odkrycie można od razu wyjaśnić: badacze czasami natrafiają na przedmioty, które wydają się tajemnicze, dziwaczne, a nawet przerażające! W dzisiejszym filmie pokazujemy wiele odkryć, które nadal stanowią zagadkę dla ekspertów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.