Niesamowite krowy, które musisz poznać

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Czy możecie wyobrazić sobie życie bez takich produktów jak mleko, jogurt, ser, masło, śmietana? Z tych produktów można przygotować jeszcze wiele rzeczy, na przykład lubiane przez wszystkich lody. Dawno temu, w epoce neolitu, nasi przodkowie postanowili, że miło będzie udomowić te duże, rogate zwierzęta, które pasą się na pobliskich łąkach. I za ten czyn jesteśmy ogromnie wdzięczni. Przodkiem domowych krów był dziki byk, a bardziej szczegółowo, jego wymarły podgatunek – tur. Jest to mało prawdopodobne, że wtedy ludzie odgadliby jak różnorodnie będą wyglądać przedstawiciele krowiego plemienia. Obecnie na świecie istnieje ponad 1080 ras krów – są małe, duże, łaciate, a nawet te, które wyglądają jak słodkie pluszowe zabawki. Dziś pokażemy Wam te najbardziej nadzwyczajne.

https://www.youtube.com/watch?v=Rbt1OUcy3Zo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.