Niepokojący eksperyment „Universe 25”!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

W świecie zagrożonym ciągłym głodem, zmagającym się z przeludnieniem, aktualne jest pytanie, jak sprawy powinny potoczyć się w przyszłości. Coraz więcej klęsk żywiołowych pochłania ludzkie życie, nierówny podział żywności prowadzi z jednej strony do głodu dzieci i dorosłych, a z drugiej do masowego niszczenia żywności. Dla większości jasne jest, że dalej tak być nie może. Żyjemy w społeczeństwie konsumenckim i jednorazowym, którego zasoby powoli się wyczerpują.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.