Niechybny koniec. Jak pieniądze straciły swoją wartość

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Ekskluzywnie przetłumaczony na język polski dokument o globalnym systemie finansowym i kolejnym możliwym krachu finansowym: W 2008 roku świat doświadczył zawirowań finansowych. Rynki się załamały, akcje gwałtownie spadły, a instytucje finansowe, które uważano za niezwyciężone, upadły. Czy kryzys finansowy został zażegnany, czy też problemy zostały jedynie odsunięte na dalszy plan?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.