Niechciani turyści

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Film dokumentalny o masowej turystyce w Barcelonie i Wenecji. Turystyka powoduje wzrost cen i brutalizację sklepów, restauracji i kultury w ogóle. W najczęściej odwiedzanych miastach Europy istnieją dzielnice, z których mieszkańcy są wypychani — turyści mogą płacić czynsze, na które nie stać miejscowych. Jest to szczególnie widoczne w Wenecji i Barcelonie, gdzie ludzie mobilizują się, by domagać się utrzymania turystyki w pewnych granicach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.