Niebiescy ludzie pustyni. Jak przetrwali Tuaregowie?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Pycha to grzech wielki w wyznaniu chrześcijańskim. Jednak Tuaregowie nie znają tego postulatu, ani pokory i uległości. Od 2000 lat naród ten nie zna granic ani zakazów. Plemiona Tuaregów, podobnie jak wiele wieków temu, wędrują po pustyni. Nie mają praktycznie żadnej własności poza wielbłądami i namiotami, ale ich świat legnie w gruzach, jeśli chociaż jednego z dwóch zabraknie. Ten naród znany jest z tego, że jest jedynym na świecie, którego tradycja nakazuje zakrywać twarze mężczyznom, a nie kobietom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.