Niebezpieczny proces transportu milionów samochodów

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

W pierwszej połowie 2022 roku na całym świecie sprzedano ponad 38 milionów nowych samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych. Pomimo tego, że liczba ta spadła o 12% w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku, potrzeba transportu samochodów w różne części naszej planety wcale nie zniknęła i raczej nie zniknie w najbliższej przyszłości. Samochody można przewozić na różne sposoby – koleją, samolotem, ciągnikami siodłowymi ze specjalnymi naczepami, zaś do najpopularniejszych i najtańszych rozwiązań należy transport wodny, np. w kontenerze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.