Niebajka o Powstaniu Warszawskim

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Spektakl teatru lalek „Pracownia Za Piecem” to opowieść o trudnych czasach wojny. Historia przedstawia przygodę młodego Władka, harcerza należącego do tajnej grupy Zawiszaków, który dostarcza bardzo ważną przesyłkę do dowództwa stacjonującego na Mokotowie. W przedstawieniu przeplatają się dwa okresy – czas Powstania Warszawskiego oraz ten współczesny, gdzie o bohaterstwie i patriotyzmie rozmawia dziadek z wnuczką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Automat zamienia playery YouTube na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.