Nie wyglądasz jak twoi rodzice? Oto dlaczego!

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Genetyka w dużej mierze przypomina grę losową: istnieje 30 tysięcy genów w zawartych w 46 chromosomach, które posiada człowiek, a ich zestawienie determinuje nasz wygląd. Przy czym wszystkie te geny pochodzą od naszych przodków i wyłącznie od nich. Jeśli więc ktoś ma jasne włosy, niebieskie oczy i świetnie śpiewa, a jego rodzice mają ciemne włosy, brązowe oczy i słoń nadepnął im na ucho, znaczy, że ktoś z wcześniejszych pokoleń musiał wykazywać te cechy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.