Nie wchodź do wody, jeśli zobaczysz tam flaminga!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jezioro Natron to prawdopodobnie jedno z najbardziej tajemniczych jezior na świecie. Rzut oka i można się zacząć zastanawiać, czy nadal jesteśmy na Ziemi. Czerwona woda wygląda… jak z piekła rodem. A do tego dochodzi paskudny zapach. Śmierdzi jak trująca mieszanka chemikaliów. Węże, jaszczurki, ptaki – wszelkie żywe stworzenia boją się zbliżyć do brzegu. Nawet hieny omijają jezioro szerokim łukiem! Afrykańskie słońce pali glebę dookoła – w okolicy praktycznie nie ma żadnej wegetacji. W pobliżu znajduje się też wulkan, z którego wylewa się czarna lawa. Kosmiczny krajobraz dopełniają gorące gejzery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.