Nie trzeba być na lotnisku dwie godziny przed odlotem

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Lotniskowe zabieganie. Znacie to: niekończące się kolejki i kontrole, nadawanie bagażu, sprint do bramki. Ech, gdybyście tylko dotarli na miejsce dwie godziny wcześniej! Ale czy na pewno? Nie musicie mieć pół dnia w zapasie, żeby załatwić sprawy przed odlotem, jeżeli tylko znacie sekrety lotnisk! Czy wiedzieliście na przykład, że na niektórych lotniskach funkcjonują systemy rozpoznawania twarzy – zaawansowany program porównuje twarze pasażerów z ich zdjęciami na dokumentach tożsamości. Że najtaniej lata się we wtorki i w czwartki? Albo że wcale nie musicie przyjeżdżać na lotnisko co najmniej dwie godziny przed wylotem? Dlaczego w takim razie lotniska wmawiają pasażerom, że jest to konieczne?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.