Nie trzeba być na lotnisku dwie godziny przed odlotem

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Lotniskowe zabieganie. Znacie to: niekończące się kolejki i kontrole, nadawanie bagażu, sprint do bramki. Ech, gdybyście tylko dotarli na miejsce dwie godziny wcześniej! Ale czy na pewno? Nie musicie mieć pół dnia w zapasie, żeby załatwić sprawy przed odlotem, jeżeli tylko znacie sekrety lotnisk! Czy wiedzieliście na przykład, że na niektórych lotniskach funkcjonują systemy rozpoznawania twarzy – zaawansowany program porównuje twarze pasażerów z ich zdjęciami na dokumentach tożsamości. Że najtaniej lata się we wtorki i w czwartki? Albo że wcale nie musicie przyjeżdżać na lotnisko co najmniej dwie godziny przed wylotem? Dlaczego w takim razie lotniska wmawiają pasażerom, że jest to konieczne?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.