Nie oglądaj tego pod żadnym pozorem

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

A mimo to, kliknąłeś. Powiedzieliśmy ci, żebyś czegoś nie robił i teraz jesteś ciekawy. Wiadomo, zrobiłeś to z ciekawości i swego rodzaju sabotażu, ale właśnie o to chodzi. To tylko jedna z wielu gierek, w jakie inni ludzie i nawet twój własny mózg grają. Manipulacja psychologiczna ma miejsce wtedy, gdy jedna osoba jest przyzwyczajona do korzyści tej drugiej. Manipulator celowo zaburza równowagę sił i wykorzystuje swoją ofiarę dla swoich własnych korzyści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.