Nie masz pojęcia, jak niebezpieczne mogą być krewetki

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jako ludzie obserwujemy niesamowity świat pełen kolorów, ale wiele zwierząt widzi dużo więcej od nas. Sposób, w jaki korzystają ze wzroku, jest w dużym stopniu nieznany. Na przykład ośmiornice nie widzą kolorów, ale potrafią wykryć spolaryzowane światło. Ale to nie jest najfajniejszy morski obserwator… Wzrok ustonoga zostawia konkurencję w tyle. Zwierzęta te posiadają najdziwniejsze oczy na świcie. Co sprawia, że są tak niesamowite?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.