Nie martw się „o coś”

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Film „Sing!” był świetny, na pewno wszystkie dzieci go pamiętają. Dobra animacja, zabawny scenariusz, no i ta muzyka! Niestety, prócz piosenki „Nie zatrzymasz mnie”, którą zaśpiewała Ewa Farna wcielając się w postać Ash, reszta piosenek nie została przetłumaczona na język polski. A szkoda! Ale czego nie zrobili twórcy filmu – zrobili rodzice. Poniżej cover piosenki „Don’t You Worry 'Bout A Thing” (w aranżacji Tori Kelly, oryginalnie Steve Wonder) – czyli finałowa piosenka filmowej słonicy Meeny – w wykonaniu Weroniki Niemir. Zapraszamy do wysłuchania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.