Nicholas Nicklebych

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Rodzina Nicklebych wiodła dostatnie, komfortowe życie do chwili śmierci ojca Nicholasa. Pozbawieni środków do życia przybywają do Londynu szukając pomocy u wuja Ralfa. Jednak Ralf pragnie jedynie rozdzielić i wykorzystać rodzinę do swoich niecnych celów. Nicholas ucieka ze szkoły prowadzonej przez sadystycznego pana Squeersa i razem ze Smikiem, kalekim sierotą, który nic nie pamięta ze swego wcześniejszego życia, wracają do Londynu aby znowu połączyć rodzinę Nicklebych. Po drodze przeżywają moc przygód i spotykają wiele fascynujących postaci. Zobacz koniecznie co jeszcze spotka Nicholasa i rodzinę…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.