Nicholas Nicklebych

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Rodzina Nicklebych wiodła dostatnie, komfortowe życie do chwili śmierci ojca Nicholasa. Pozbawieni środków do życia przybywają do Londynu szukając pomocy u wuja Ralfa. Jednak Ralf pragnie jedynie rozdzielić i wykorzystać rodzinę do swoich niecnych celów. Nicholas ucieka ze szkoły prowadzonej przez sadystycznego pana Squeersa i razem ze Smikiem, kalekim sierotą, który nic nie pamięta ze swego wcześniejszego życia, wracają do Londynu aby znowu połączyć rodzinę Nicklebych. Po drodze przeżywają moc przygód i spotykają wiele fascynujących postaci. Zobacz koniecznie co jeszcze spotka Nicholasa i rodzinę…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.