Niagara osuszona pierwszy raz od 12 tysięcy lat. Oto, co naukowcy znaleźli na dnie wodospadu!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Przyroda to coś niesamowicie pięknego. Na świecie istnieje wiele wspaniałych zjawisk. Jedno z nich to wodospady – miejsca, w których woda spada z półek skalnych. Do największych i najpiękniejszych zalicza się wodospad Niagara. Inne, słynne i ogromne wodospady to m.in. Angel, Iguazu czy Victoria Falls. Wodospad Niagara to ogromna ilość wody, która nieustannie spada z wysokości 57 metrów, przyciągając uwagę turystów z różnych krajów i czyniąc to miejsce bardzo popularnym. Czy wiecie, że nie tak dawno wodospad Niagara osuszono, a ludzie mogli bezpiecznie chodzić po jego dnie? Jak wygląda wodospad bez wody? Z dzisiejszego video dowiecie się, kto osuszył wodospad i w jakim celu to zrobił, a także poznacie inne ciekawostki na temat tego cudu natury, o których na pewno nigdy wcześniej nie słyszeliście. Obiecujemy, że będzie ciekawie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Automat zamienia playery YouTube na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.