Nestle – jak niszczy świat i ludzi?

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Nestle to najgroźniejsza korporacja spożywcza świata. Promuje złe nawyki żywieniowe, Wspiera niewolnictwo dzieci (porwane dzieci pracują na jej plantacjach) i wycina Puszczę Amazońską pod uprawy soi. Fragment filmu z wypowiedzią prezesa Nestle, w której mówi o konieczności prywatyzacji wody, aby nikt nie mógł za darmo pić jej ze studni lub podlewać deszczówką ogródka za darmo, zostało przez „YouTube” ocenzurowane! Zgadnij, dlaczego… Co możesz zrobić by walczyć z tą korporacją? Nie kupuj jej produktów! Firma ta tworzy też produkty bez logo Nestle – rozpoznasz je czytając nazwę producenta na opakowaniu. Rezygnując z produktów tej firmy walczysz o lepszy świat!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.