Nestle – jak niszczy świat i ludzi?

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Nestle to najgroźniejsza korporacja spożywcza świata. Promuje złe nawyki żywieniowe, Wspiera niewolnictwo dzieci (porwane dzieci pracują na jej plantacjach) i wycina Puszczę Amazońską pod uprawy soi. Fragment filmu z wypowiedzią prezesa Nestle, w której mówi o konieczności prywatyzacji wody, aby nikt nie mógł za darmo pić jej ze studni lub podlewać deszczówką ogródka za darmo, zostało przez „YouTube” ocenzurowane! Zgadnij, dlaczego… Co możesz zrobić by walczyć z tą korporacją? Nie kupuj jej produktów! Firma ta tworzy też produkty bez logo Nestle – rozpoznasz je czytając nazwę producenta na opakowaniu. Rezygnując z produktów tej firmy walczysz o lepszy świat!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.