Nawiedzony automat do napojów i inne niewyjaśnione zagadki

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

W Seattle do niedawna stała niezwykle tajemnicza maszyna do sprzedaży, który wydawał dawno wycofane marki napojów rodem z lat osiemdziesiątych. Nie wiadomo, skąd brały się napoje, kto uzupełniał i konserwował maszynę, ani kto zabierał pieniądze. Pewnego dnia po automacie została tylko notatka “wyszedłem na spacer”. Brzmi intrygująco? To zaledwie jedna z nierozwikłanych tajemnic, które przedstawiamy w dzisiejszym filmiku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.