Nawet rekiny boją się tej oślizgłej ryby — wy też powinniście!

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Żyjąca na głębokości do 1500 m, śluzica jest jednym z najdziwniejszych stworzeń w oceanie. Ale lista nietypowych mieszkańców wód jest znacznie dłuższa!! Rekin chochlik, pająki morskie, ogcocephalus darwini o czerwonych wargach, a nawet morsujący ludzie! Chociaż wygląda jak węgorz, ryba ta należy do nadgromady bezżuchwowców. Są to ryby pozbawione szczęk, a do rodziny tej należą również minogowate. Przerażające potwory z ssawkowatymi paszczami w kształcie dysku, wypełnionymi spiralnymi rzędami zębów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.