Nawet nauczyciel biologii nie zna tych 41 ciekawostek o ludzkim ciele

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Naukowcy niemal codziennie dokonują nowych odkryć na temat ludzkiego ciała i trzeba przyznać, że niektóre są bardzo zaskakujące. Zebraliśmy dla was listę ciekawostek, które udowadniają, że w naszych ciałach tkwi ogromna moc. Czy wiedzieliście na przykład, że mózg wytwarza energię elektryczną, która wystarczyłaby, żeby zasilić małą żarówkę, gdybyśmy tylko wiedzieli, jak to zrobić? Albo że w języku jest dużo tłuszczu? I kiedy przybieracie na wadze, wasz język też tyje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.