Naukowcy właśnie odkryli technologię obcych sprzed 100 tysięcy lat

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wykopaliska archeologiczne na całym świecie niejednokrotnie ujawniły, że starożytne cywilizacje opracowywały technologie, które wyprzedzały swoje czasy o dziesięciolecia, jeśli nie stulecia. Często twierdzi się, że konkurują z obecną nauką lub nawet ją przewyższają. Teraz porozmawiamy o tym, co wydaje się być obcą technologią. Czym dokładnie jest ten przedmiot i dlaczego naukowcy i eksperci wciąż są zdumieni?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.