Naukowcy przywrócili do życia stworzenie żyjące tysiące lat temu

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Naukowcy przywrócili do życia stworzenie żyjące tysiące lat temu. Wzięli stworzenie, które było zamrożone w lodzie przez 24 000 lat i powoli je ogrzewali, aż odżyło. Nasz świat ma przed nami jeszcze wiele tajemnic. Archeolodzy jednak coraz częściej odkrywają rzeczy, które są tak niezwykle, że ciężko w nie uwierzyć. W dzisiejszym odcinku kilka takich przypadków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.