Naukowcy przestraszeni znaleziskiem w Egipcie

Uwaga! Wideo uruchamiaj zawsze z włączoną blokadą reklam, bo pojawią się uciążliwe reklamy lub okienka z nieprzewidywalnymi stronami, za które nie odpowiadamy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy długo się wgrywają - uruchamiaj je, gdy strona wczyta się w 100%. Film nie działa? Odśwież stronę! Jeśli nadal nie działa - zgłoś to!

Wiele osób kojarzy Egipt z pustynią i piramidami. Jednak mało kto pomyśli o tym, jakie tajemnice mogą kryć zarówno morza, jak i lądy, otaczające ten niesamowity kraj. Pomyśleliście o skarbach, leżących na dnie morza? Nie, mało prawdopodobne, aby naukowców przestraszyła biżuteria czy starożytne artefakty. Za to w tej roli świetnie się spisał podwodny potwór bez twarzy – on wystraszył ich naprawdę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.