Naukowcy prawdopodobnie odkryli wierzchołek zatopionego kontynentu

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Naukowcy natrafiają na niebywałe odkrycia każdego dnia: niewyjaśnione zjawiska, nowe gatunki zwierząt, zatopione kontynenty… Spekulacje odnośnie do „utraconego kontynentu”, gdzieś pod wodami oceanu trwają już jakiś czas, ale okazuje się, że odkryto wreszcie jego pozostałości, co więcej, cały jego wierzchołek. Co to odkrycie może dla nas oznaczać? I czy możemy liczyć na więcej podobnych rewelacji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.