Naukowcy odtworzyli prawdziwe perfumy Kleopatry

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Kleopatra zasiadła na tronie, mając zaledwie 17 lat. Była znana nie tylko ze swojego mrocznego wyglądu i życia miłosnego. Królowa Nilu była urocza, inteligentna, cwana i doskonale znała się na polityce. Rządziła przez 21 lat jako zdeterminowana silna i niezależna kobieta. Zrobiła wszystko, aby przywrócić Egiptowi świetność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.