Nauczyciel wyrzucił chłopcu jedzenie. To co mu powiedział zszokowało wszystkich

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Ponieważ w ostatnich latach wskaźniki otyłości na całym świecie znacząco rosną zarówno u dorosłych, jak i u dzieci, eksperci zalecają aby dokonywać zmian w swoim codziennym życiu. Niektórzy jednak mocno z tym przesadzają, co może doprowadzić do negatywnych konsekwencji. W dzisiejszym odcinku opowiemy wam o jednym z takich przypadków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.