Napój z puszki smakuje inaczej niż z butelki, a ja wiem, dlaczego

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jaki jest twój ulubiony napój gazowany? Niezależnie od tego, czy jesteś fanem Pepsi, czy też Coli, na pewno masz swoje preferencje i potrafisz odróżnić ich smak. A co, jeśli powiem ci, że napoje gazowane składają się tylko z trzech składników? To woda, syrop cukrowy i dwutlenek węgla. Biorąc pod uwagę te składniki, wszystkie napoje gazowane są takie same. A może jednak nie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.