Najwyżsi ludzie w historii

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Czy potraficie sobie wyobrazić, jak trudne życie wiodą osoby o ponaddwumetrowym wzroście? Wszystkie drzwi są dla nich za niskie, za małe siedzenia w klasy ekonomicznej samolotu, a do wszystkich ludzi, z którymi chcą porozmawiać, muszą się nachylać. Dziś opowiemy o najwyższych ludziach świata i o tym, jak wygląda ich codzienne życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.