Największy wulkan wszech czasów właśnie wybuchł!

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Erupcje wulkanów są niewątpliwie jednymi z najbardziej elementarnych naturalnych spektakli, jakie znajdziemy na naszej niebieskiej planecie. Dymiące góry ognia mają moc zakopywania całych regionów pod warstwą rozgrzanej do czerwoności lawy i popiołu oraz wywoływania chaosu w ciągu kilku chwil. Niektóre wulkany mogą nawet wpłynąć na cały globalny klimat w przypadku erupcji! Dziś powiemy, które erupcje wulkanów są związane z globalnymi katastrofami i których struktur ziejących ogniem powinniśmy się wystrzegać! Zanim zaczniemy, kliknij przycisk Lubię to i włącz powiadomienia, aby obejrzeć więcej filmów. Pozostań też do końca, aby dowiedzieć się o jednym z najbardziej przerażających wulkanów, który właśnie wybuchł!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Automat zamienia playery YouTube na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.