Największy sekret szóstej dynastii faraonów Egiptu

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Każde odkrycie jakiegoś egipskiego grobowca zdaje się wypełniać kolejne luki w nieznanej nam do końca starożytnej historii tego niezwykłego kraju. Niedawno zespół polskich archeologów dokonał dość wyjątkowego odkrycia, które może rzucić zupełnie nowe światło na dość istotny okres starożytnego Egiptu. W dzisiejszym odcinku przedstawimy wam fakty, które udało im się ustalić. Zapraszam do oglądania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.