Największe zwierzęta na świecie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wszyscy wiemy, że zwierzęta mogą być duże lub małe. Krowa większa od psa nikogo nie dziwi. A jakbyście się czuli spotykając krowę, która mierzy 2 metry? Dodajmy, że przeciętna krowa ma z reguły jakieś 1,4 metra. Matka natura zawsze ma w zanadrzu coś, by nas zaskoczyć! Przypuszczalnie, spotykając któregoś z tych gigantów każdy z nas przetarłby oczy ze zdziwienia. Te niesamowicie ogromne zwierzęta naprawdę wbiły nas w fotel! Nie możemy się doczekać, aż podzielimy się z Wami przygotowanym zestawieniem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.