Największe tajemnice w historii o których niewielu mówi

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Eksploracja wszechświata zaowocowała fascynującymi odkryciami w ciągu ostatnich kilku dekad – ekspertom udało się dodać do map gwiazd prawie 5000 egzoplanet. Są to planety, które znajdują się poza naszym Układem Słonecznym i są grawitacyjnie związane z inną gwiazdą. Ich poszukiwaniom zawsze towarzyszy jedno pytanie: czy nowo odkryte ciało niebieskie nadaje się do zamieszkania?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.