Największe śpiochy w świecie zwierząt

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Podobno leniwce śpią od 15 do 19 godzin dziennie! Dotyczy to jednak osobników mieszkających w niewoli. Ale czy wiecie, że dzikie leniwce rzadko śpią dłużej niż 10 godzin na dobę? Jako najwolniejsze ssaki na świecie potrzebują dużo czasu, aby znaleźć pożywienie i je zjeść. Zastanówmy się i sprawdźmy, które stworzenia są największymi śpiochami, a które mogą spędzać miesiące bez odpoczynku! A co powiecie na zwierzę, które w ogóle nie śpi?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.