Największe miasto na świecie, do którego nie da się dojechać samochodem

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Najbardziej tajemnicze miejsca na Ziemi. Gdzie się znajdują? Najbardziej odizolowane miasta, odległe wioski i wyspy odcięte od cywilizacji. Istnieje miasto, które tylko najodważniejsi zdecydują się odwiedzić. Dlaczego? Iquitos to największe miasto na świecie niedostępne z drogi. Otoczona je woda i gęsty deszczowy las Amazonii. Jak więc w ogóle można się tam dostać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.