Największe czarne dziury w kosmosie

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Ogromne czarne dziury są najbardziej destrukcyjną siłą we wszechświecie. Ile o nich wiemy i co z tego wynika? Czy da się opowiedzieć o czarnych dziurach w przystępny i obrazowy sposób? Twórcy dokumentu udowadniają, że tak. Zachwycające zdjęcia kosmosu i efektowne animacje pomogą uświadomić sobie, jak wielką, destrukcyjną moc mają umierające gwiazdy i jaką rolę odgrywają we wszechświecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.