Najszybszy sposób na świecie. Jak działa Kanał Panamski

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Przez ponad trzy dekady budowy Kanału Panamskiego zginęło co najmniej 25 000 robotników. Warunki pracy w tamtych czasach były tak okropne, że trudno to sobie wyobrazić. Robotnicy musieli dosłownie przenosić góry w pełnej węży dżungli. Wybuchy ognisk czerwonki oraz epidemie żółtej febry i malarii po prostu dziesiątkowały siłę roboczą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.