Najszybsi pracownicy na świecie! Nikt nie potrafi tego tak jak oni

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wiecie, co się stanie, jeśli połączycie umiejętności Flasha i Quicksilvera, a potem przeniesiecie je na jakiegoś zwykłego człowieka? Oj tak, dziś bohaterami naszego filmu są ludzie, którzy potrafią pracować tak szybko, że ledwo można nadążać wzrokiem za ich ruchami. Jeśli pilnie potrzebujecie motywacji, aby zacząć się ruszać, to ten film jest zdecydowanie dla was! A nawet jeśli motywacja nie jest wam potrzebna – i tak musicie obejrzeć to mega interesujące video!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.