Najstarszy zbiornik wodny na świecie odkryto dopiero po 2 miliardach lat

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Jakie miejsce na Ziemi skrywa najwięcej tajemnic? Trójkąt Bermudzki? A może jakaś lokalizacja, której nie znajdziecie w Google Maps? A co powiecie o zbiorniku wodnym, który liczy sobie bagatela 2 miliardy lat? Odważylibyście się z niego napić? Na terenie Kanady odnaleziono prastary zbiornik wodny, dotąd nie ruszony ręką ludzką. Jak do tego doszło? Oto 13 niesamowitych miejsc na Ziemi skrywających pradawne tajemnice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.