Najpotężniejszy lotniskowiec świata trafił do służby

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Każde państwo, które chce jakoś liczyć się na świecie pod względem armii i zbrojeń inwestuje również w marynarkę wojenną. Symbolem największego prestiżu na tym polu są niewątpliwie lotniskowce. Okręty te wspierają i obsługują samoloty, które biorą udział w atakach na cele w powietrzu, na wodzie i na lądzie. W dzisiejszym odcinku pokażemy wam najpotężniejsze lotniskowce na świecie. Zapraszam do oglądania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.