Najniebezpieczniejsze miejsca świata – Szlaki wodne

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

W tym odcinku przyjrzymy się szlakom wodnym, dzięki którym zawdzięczamy istnienie cywilizacji, jaką znamy dzisiaj. W przeszłości, przed wynalezieniem kolei czy samolotów, tylko one pozwalały na transport towarów na tak duże odległości, tylko one łączyły miejsca rozdzielone od siebie wodami oceanów. W tym odcinku twórcy programu zapraszają na ranking dziesięciu najbardziej ekstremalnych szlaków wodnych. Każdy z nich to prawdziwa gratka dla miłośników mocnych wrażeń, jednak nie wolno zapominać, że prezentowane trasy stanowią też inspirację dla podróżników oraz inżynierów. Gorąco zapraszamy do obejrzenia całej serii, która już wkrótce na naszym kanale zagości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.