Najlepsze sztuczki, które pomogą wam w ekstremalnych sytuacjach

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Pewnie większość ludzi w ogóle się nad tym nie zastanawia? Mimo wszystko: nigdy nie wiadomo, kiedy będziecie ryzykować życiem, a może to się wydarzyć w biały dzień i nikt nie przyjdzie wam z pomocą. W panice mało kto wykonuje poszczególne czynności w odpowiedniej kolejności albo zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji, w której się znalazł. Często prowadzi to do opłakanych konsekwencji. Bardzo często wynika to z braku wiedzy.

https://www.youtube.com/watch?v=XinGlDxc9T0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.