Najlepsi ochroniarze

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Ludzie, którzy mają ogromną władzę i każdego dnia podejmują kluczowe decyzje, wpływające na losy świata, narażeni są na ogromne niebezpieczeństwo. Oczywiście mam tu na myśli prezydentów, premierów, ministrów i innych liderów poszczególnych państw. Ludzie ci mają tylko samo przyjaciół, co i wrogów. Aby uchronić się przed ich potencjalnymi atakami, osoby te zatrudniają dużą liczbę ochroniarzy. Jednak czy wiecie, że ludzie chroniący pierwsze osoby w państwie skrywają bardzo wiele tajemnic? Dzisiaj opowiem wam o skrywanych tajemnicach osobistych ochroniarzy najważniejszych osób na świecie, o których nie mieliście nawet pojęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.