Najkrótszy lot na świecie trwa mniej niż 1 minutę

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Przywykliśmy do spożywania posiłków i picia napojów po 30 minutach od wystartowania samolotu oraz zmniejszania wysokości lotu na 30 minut przed lądowaniem. Są jednak takie loty, w czasie których nie ma miejsca na te czynności ze względu na brak czasu. Na przykład, liderem wśród najkrótszych lotów komercyjny należy do szkockiej linii lotniczej LoganAir. Łączy ona 2 wyspy: Westray oraz Papa Westray. Odległość między dwoma punktami jest mniejsza niż 3 kilometry. W sprzyjających warunkach pogodowych dystans ten można pokonać w zaledwie 47 sekund.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.