Najdziwniejsze sekrety Sfinksa

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Wielki Sfinks w Gizie pozostaje tajemnicą dla świata, kilka tysięcy lat po tym, jak ambitny faraon zbudował go, by rywalizować ze swoim ojcem. Większość ludzi wie, że ten wspaniały pomnik ma ludzką głowę i ciało lwa. To, czego nie wiedzą, to… cóż, szczerze mówiąc, naprawdę wielu rzeczy. Dlatego dzisiaj odkryjemy najdziwniejsze tajemnice Sfinksa. Trzymaj się mocno, ponieważ ostatnia tajemnica sprawi, że zwątpisz w samą ludzkość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron zakazujących piractwa (np. YouTube). Playery YouTube automat zmienia na Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wklejki wideo na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.