Najdziwniejsze ostatnie odkrycia, w które ciężko uwierzyć

Uwaga! Wideo uruchamiaj ZAWSZE z włączoną blokadą reklam, bo wyskoczą reklamy i nieprzewidywalne okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy wgrywają się i uruchamiają nawet 10-60 sekund (uzbrój się w cierpliwość). FILM NIE DZIAŁA? ODŚWIEŻ STRONĘ! Nadal nie działa? Zgłoś to a naprawimy (jeśli się da)!

Archeolodzy co jakiś czas odkrywają różne niezwykłe artefakty i znaleziska. Jednak nawet na niewinnym spacerze my sami możemy stać się prawdziwymi odkrywcami, jeżeli tylko będziemy uważnie się rozglądać i patrzeć pod nogi. Nigdy nie wiadomo co uda nam się znaleźć. W dzisiejszym odcinku przedstawimy wam kilka niezwykłych odkryć i znalezisk jakich udało się niedawno dokonać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy plików wideo na serwerze - publikujemy linki i wklejki iframe ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Roszczenia prawne kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.