Najdroższe mięso, które jadają prezydenci

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Ciekawe, co kojarzy Wam się ze słowem „elita”? Supersamochód, jacht z wieloma pokładami? A co z … mięsem? Naprawdę rzadkie, a jednocześnie niezwykle smaczne steki czy inne dania mięsne to również część życia najbogatszych i najbardziej znanych osobistości. Najdelikatniejsze plastry wyglądają prawie jak dzieła sztuki. A cena? Jest po prostu niesamowita! W dzisiejszym video opowiemy Wam o najdroższym mięsie świata i potrawach, które są z niego przygotowywane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.