Najdroższa ziemia na świecie będzie kosztować 9 miliardów dolarów

Uwaga! Wideo uruchamiaj zawsze z włączoną blokadą reklam, bo pojawią się uciążliwe reklamy lub okienka z nieprzewidywalnymi stronami, za które nie odpowiadamy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz go i zatwierdź. Niektóre filmy długo się wgrywają - uruchamiaj je, gdy strona wczyta się w 100%. Film nie działa? Odśwież stronę! Jeśli nadal nie działa - zgłoś to!

Dlaczego odkrywanie Marsa jest takie ważne? Czy możliwa jest kolonizacja Czerwonej Planety? Ile pieniędzy przeznacza się na jej odkrywanie? Jako najnowszy krok eksploracji Marsa NASA postanowiła pobrać próbki ziemi i sprowadzić je na Ziemię. Jeśli misja zakończy się powodzeniem, próbka ta stanie się najdroższym towarem na świecie. Dlaczego będzie aż tyle kosztować?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - korzystamy z legalnych wklejek wideo ze stron zewnętrznych, których regulaminy zabraniają łamania praw autorskich. Piractwo zgłaszaj na stronach źródłowych. Usuwamy wklejki na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z własnymi modyfikacjami.