Najdroższa rzecz na świecie powstaje przez miliardy lat

Uwaga! Player może nie działać w Operze! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy i okienka, których nie kontrolujemy. Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź. Filmy wgrywają się do 60 sekund - czekaj cierpliwie. Film nie działa - odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da!

Najdroższa rzecz we wszechświecie to tak zwana antymateria. Gdybyś wszedł w posiadanie choćby łyżeczki tej substancji, byłbyś bogatszy o 250 BILIONÓW DOLARÓW! Ale jest pewien haczyk. Do stworzenia ilości o wielkości choćby 1 żelki potrzeba 100 miliardów lat. A takiemu zadaniu jest sprostać jedynie Wielki Zderzacz Hadronów. Ale pomysł jest! Zostań z nami i obejrzyj kilka innych niesamowitych kosmicznych faktów i odkryć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.