Najbezpieczniejsze miejsce za Ziemi

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Szwajcaria słynie ze swojej neutralności. Oprócz tego, że nie należy do Unii Europejskiej, należy też do NATO, a do ONZ dołączyła dopiero we wrześniu 2002 roku. Kraj ten okazuje się tak neutralny, że nie brał udziału w wojnach od ponad 200 lat – ostatni raz w 1815 roku w starciu z Napoleonem. Patrząc na mapę Europy w stanie wojny z lat 1939-1945, trudno się nie zastanawiać, dlaczego w samym centrum Europy znajdował się jeden kraj, którego Hitler nawet nie próbował zaatakować?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - darmowe filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów na serwerze - publikujemy wklejki iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube), które zakazują łamania praw autorskich. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.