Najbardziej tajemnicze odkrycia na pustyni

Uwaga! Włącz blokadę reklam, bo wyskoczą reklamy, których nie kontrolujemy. Filmy wgrywają się do 60 sekund. Jeśli filmy się zacinają, ustaw w playerze rozdzielczość 360p lub niższą. Nie słychać dźwięku? Włącz go! Widzisz kod antyspamerski? Przepisz i zatwierdź! Film nie działa? Odśwież stronę! Nadal nie działa? Zgłoś, a naprawimy jeśli się da! Masz Operę? Kliknij tutaj!

Pustynia często określana jako jałowe pustkowie, pozornie niekończące się połacie lądu to jedno z najbardziej fascynujących miejsc, jakie ma do zaoferowania nasz glob. Przytłaczające piaszczyste, skalne i solne równiny to praktycznie niezależne światy, którym zawsze towarzyszyły ekscytujące mity i legendy. Jeśli do tej pory myślałeś, że na pustyni nie znajdziemy nic poza upałem i suszą, to się myliłeś! Na wielu z tych rzekomych pustkowi odkryto już ekscytujące sekrety, które zadziwiają nas swoimi historiami! W dzisiejszym filmie pokażemy 10 tajemniczych znalezisk na pustyni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JuniorFilm.pl - filmy dla dzieci i młodzieży. Nie hostujemy filmów - publikujemy iframe i playery z linkami mp4 z zewnętrznych stron (np. YouTube) zakazujących piractwa. Automat zmienia playery YouTube w Invidious. Roszczenia kieruj do stron źródłowych. Usuwamy wpisy z playerami na prośbę autorów, producentów i dystrybutorów. Używamy motywu WPEnjoy z modyfikacjami.